Uudised ja teated

« Tagasi

Otsime ühinemise koordinaatorit

Pakume Põltsamaa piirkonna omavalitsusüksuste (Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Pajusi vald, Puurmani vald) ühinemise ettevalmistamise perioodiks tööd koordinaatorile.

Koordinaatori peamine ülesanne on ühinemise ettevalmistusprotsessi igapäevane juhtimine, töörühmade tegevuse ja moodustuva Põltsamaa valla oluliste dokumentide koostamise korraldamine, tulemuste esitamine juhtrühmale ja suhtlemine avalikkusega.

Tööle asumine esimesel võimalusel, leping sõlmitakse kuni 30. novembrini 2017.

Kandidaadilt eeldame:

  • kõrgharidust;
  • kohaliku omavalitsuse toimimise põhimõtete tundmist;
  • juhtimis- ja meeskonnatöö kogemust;
  • väga head eesti keele oskust;
  • algatus- ja analüüsivõimet;
  • väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust;
  • täpsust, korrektsust ja pingetaluvust.

Kasuks tulevad teadmised Põltsamaa piirkonna omavalitsuste arenguperspektiividest ning töökogemus kohaliku omavalitsuse asutuses.  

Kandideerijal palume esitada CV, motivatsioonikiri ja haridust tõendava dokumendi koopia hiljemalt 23. veebruari 2017 kella 12.00-ks Põltsamaa Vallavalitsusele (Viljandi mnt 3, 48103 Põltsamaa, e-post: info@poltsamaavv.ee).

Täiendav info: Põltsamaa vallavanem Toivo Tõnson (tel 505 0390, toivo@poltsamaavv.ee).


Põltsamaa Vallavalitsuses sünde ja surmasid ei registreerita.

Sündi või surma saab registreerida Põltsamaa Linnavalitsuses (Põltsamaa, Lossi 9, tel 776 8568).

 

Vaateid Põltsamaa vallast

Põltsamaa vald asub Kesk-Eestis ja ümbritseb rõngana Põltsamaa linna. Vald piirneb Pajusi ja Puurmani vallaga Jõgevamaal, Kolga-Jaani ja Kõo vallaga Viljandimaal ning Imavere ja Koigi vallaga Järvamaal. Valda läbivatest teedest on tähtsaim põhja-lõunasuunaline Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee ning ida-läänesuunaline Jõgeva-Põltsamaa-Võhma maantee.

Põltsamaa vallas on 28 küla ja 2 alevikku. Suuremad keskused on Adavere, Lustivere, Esku, Kamari, Võisiku ja Väike-Kamari.

Vallas asuvad lasteaiad, koolid, kultuuriasutused ja raamatukogud pakuvad vallaelanikele neile vajalikke teenuseid. Valla territooriumil olevad mõisad ja teisedki vaatamisväärsused ning valda läbiv Põltsamaa jõgi pakuvad silmarõõmu ja hingekosutust ning erinevaid puhkevõimalusi nii kohalikele elanikele kui ka kaugemalt tulnuile.

Statistika

Rahvaarv: 3669 (01.01.2017)
Pindala: 416,9 km²
Suurim asula: Adavere alevik (513)
Koole: 3
Külasid: 28

Kalender