Teenistujad ja teenistuskohad

Põltsamaa Vallavalitsus

Reg. nr. 75023496
Viljandi mnt 3, 48103 Põltsamaa
Pank: SEB EE891010152000031001, Swedbank EE252200221051016848
Telefon: 776 6999
E-post: info@poltsamaavv.ee

Vallavalitsus on avatud igal tööpäeval 8.00-17.00 (lõuna 12.00-13.00).

Vastuvõtuajad: E, N 8.00-17.00.

Teenistuskoht

Nimi

Telefon

E-post

Vallavanem

Toivo Tõnson

7766980; 5050390 (310)

toivo.tonson@poltsamaavv.ee

Vallasekretär

Janne Veski

7766984; 5187270 (400)

janne.veski@poltsamaavv.ee

Spetsialist

Silver Nõmmiksaar

7766981; 55571721 (563)

silver.nommiksaar@poltsamaavv.ee

Sekretär

Eveli Kirsipuu

7766999

eveli.kirsipuu@poltsamaavv.ee

Pearaamatupidaja

Piret Nõmmiksaar

7766989

piret.nommiksaar@poltsamaavv.ee

Raamatupidaja

Anne Lemvald

7766991

anne.lemvald@poltsamaavv.ee

Raamatupidaja

Annika Teesaar

7766992

annika.teesaar@poltsamaavv.ee

Ehitusnõunik

Margi Ein

7766987; 5050249 (305)

margi.ein@poltsamaavv.ee

Arendusnõunik

Kristi Klaos

7766995; 5294510

kristi.klaos@poltsamaavv.ee

Maa- ja keskkonnanõunik

Ain Valu

7766985; 5098517 (307)

ain.valu@poltsamaavv.ee

Haridus- ja kultuurinõunik

Silja Peters

7766994; 5105889 (309)

silja.peters@poltsamaavv.ee

Sotsiaalnõunik

Anne Veiram

7766982; 5098528 (308)

anne.veiram@poltsamaavv.ee

Sotsiaaltöö spetsialist

Kristel Kumm

7766983

kristel.kumm@poltsamaavv.ee

Sotsiaaltöö spetsialist

Kersti Juhandi

7766996; 53453043 (398)

kersti.juhandi@poltsamaavv.ee

Lastekaitse spetsialist

Kätlin Kruus

7766993; 53436275 (302)

katlin.kruus@poltsamaavv.ee